Perforatorius HiKOKI DH40MC
- Itin kompaktiškas, patvarus ir galingas dviejų funkcijų perforatorius
- Patobulinta ergonomika ir aušinimas
- Mažas vibracijos ir triukšmo lygis
Aprašymas
"Vario-Lock" užraktas.
Didelis paleidimo mygtukas.
Specifikacija
| Svoris | 7,1 kg |
| Apsukų skaičius | 620 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 16,5 m/s² |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 40 mm |
| Griebtuvas | SDS Max |
| Galingumas | 1100 W |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone deimantine karūna | 105 mm |
| Smūgių skaičius | 2800 sm./min. |
| Smūgio jėga | 8.5 J |
| Perforatoriaus funkcijos | 2 - gręžimas su kalimu, kalimas |
| Tipas | Dviejų funkcijų perforatoriai |
| Bendras ilgis | 448 mm |
| Standartiniai priedai | Šoninė rankena, gylio ribotuvas, tepalas, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


