Perforatorius BOSCH GBH 8-45 DV
- Priklauso „SDS max“ kategorijai
- Galingas variklis užtikrina greitą gręžimą ir kalimą
- Išsiskiria pastoviu greičiu, apsauga nuo pakartotino paleidimo, sukimosi, greičio, vibravimo kontrolės funkcijomis
Aprašymas
Universalus, laidinis perforatorius.
Dėl tinkamo galios ir svorio santykio perforatorius galingas ir juo paprasta naudotis.
Tvirtos metalinės detalės užtikrina patvarumą.
Šiuo įrankiu galima gręžti angas, atlikti vidutinio sunkumo betono ir akmens kalimo darbus.
Suderinamas su įvairiais dulkių surinkimo priedais.
Specifikacija
| Svoris | 8,9 kg |
| Apsukų skaičius | 150–305 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 8,0 m/s² |
| Griebtuvas | SDS Max |
| Galingumas | 1500 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 540 x 116 x 310 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone deimantine karūna | 125 mm |
| Smūgių skaičius | 1380–2760 sm./min. |
| Smūgio jėga | 12.5 J |
| Perforatoriaus funkcijos | 2 - gręžimas su kalimu, kalimas |
| Tipas | Dviejų funkcijų perforatoriai |
| Standartiniai priedai | Papildoma rankena, tepalo vamzdelis, šluostė, nešiojimo dėklas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





