Atskėlimo plaktukas HiKOKI H45MEY
- Variklis be anglinių šepetėlių
- UVP - originali aktyvi vibracijos slopinimo sistema
- Pats mažiausias vibracijos lygis savo klasėje
Aprašymas
Aliuminis korpusas su dviguba plastiko izoliacija.
Patobulintos ergonomikos rankena.
Specifikacija
| Svoris | 7,3 kg |
| Griebtuvas | SDS Max |
| Galingumas | 1150 W |
| Smūgių skaičius | 1430/1900/2370/2850 sm/min. |
| Smūgio jėga | 13.5 J |
| Tipas | Atskėlimo plaktukai |
| Bendras ilgis | 480 mm |
| Standartiniai priedai | 280mm kaltas, šoninė rankena, lagaminas. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


