Atskėlimo plaktukas BOSCH GSH5MX
- Skirtas efektyviam betono, plytų ir plytelių skaldymui
- 7.8 J smūgio energija
- „Vario-Lock“ funkcija su 12 kalto padėčių patogiam darbui skirtingais kampais
Aprašymas
SDS Max įrankių tvirtinimo sistema.
Vibracijos slopinimo sistema mažesniam naudotojo nuovargiui.
Kompaktiškas ir ergonomiškas dizainas.
Minkšta rankena didesniam darbo komfortui.
Nepralaidus tepalo sandarinimo žiedas ir dulkėms atsparus dangtelis.
Tvirta mechanizmo konstrukcija pastoviam našumui užtikrinti.
Specifikacija
| Svoris | 5,7 kg |
| Vibracijos lygis | 14,7 m/s² |
| Triukšmo lygis | 101 dB(A) |
| Griebtuvas | SDS Max |
| Galingumas | 1100 W |
| Smūgių skaičius | 2610–3190 sm./min. |
| Smūgio jėga | 7.8 J |
| Tipas | Atskėlimo plaktukai |
| Elektros įtampa | 230 V |
| Standartiniai priedai | Transportavimo lagaminas, 400 mm SDS Max smailusis kaltas, pagalbinė rankena |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
DUK
Taip, BOSCH Professional elektrinių, akumuliatorinių įrankių, akumuliatorių ir įkroviklių garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Rankiniams įrankiams taikoma iki 20 metų garantija pagal gamintojo nustatytas garantijos sąlygas.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





