Daugiafunkcinis įrankis FEIN 230V Multimaster MM 500 Plus TOP
- Darbui su medžiu, metalu ar plastiku
- Itin greitas ir paprastas priedų tvirtinimas
- Efektyvus ir galingas variklis
Aprašymas
Antivibracinė sistema ir išskirtinė triukšmo izoliacija.
Platus priedų pasirinkimas.
Elektroninis greičio valdymas.
Metalinė pavarų dėžė atlaiko dideles apkrovas ir ilgai tarnauja.
Priedai pakeičiami per mažiau nei 3 sekundes – be papildomų įrankių.
5 m ilgio lankstus guminis kabelis suteikia didelę judėjimo laisvę.
Komplekte:
- 10 mm pjūklo geležtė;
- 2 × 35 mm pjūklo geležtė;
- 2 × 65 mm pjūklo geležtė;
- 32 mm pjūklo geležtė;
- Karbidinė pjūklo geležtė Ø 75 mm;
- HM trikampė dildė;
- Mentelė;
- Šlifavimo padas su angomis;
- 5 × šlifavimo lapeliai su angomis (grūdėtumas: 60, 80, 120, 180);
- Dulkių nusiurbimo adapteris;
- Lagaminas L-BOXX.
Specifikacija
| Svoris | 1,4 kg |
| Tvirtinimas | Starlock Plus |
| Triukšmo lygis | 84 dB(A) |
| Griebtuvas | QuickIN |
| Galingumas | 350 W |
| Judesių skaičius | 10000-19500 jud./min. |
| Švytuoklinis judesys | 2 x 1,7° |
| Laido ilgis | 5 m |
| Tipas | Multifunkciniai įrankiai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 3 mėnesius nuo įsigijimo užregistravus https://warranty.fein.com/ garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, FEIN įrankio garantiją galima pratęsti iki 5 metų.
FEIN akumuliatoriniams įrankiams (išskyrus „AccuTec“ pramoninius sprendimus, akumuliatorius ir įkroviklius), užregistravus įrankį, taikoma 3 + 2 metų garantija, t. y. iš viso 5 metų garantija.
Norint pasinaudoti pratęsta garantija, įrankį būtina užregistruoti per 3 mėnesius nuo įsigijimo svetainėje: https://my.fein.com/user-account/login
Garantija apima: variklį, pavarų dėžę, elektroniką, jungiklį ir susidėvinčias dalis.
Garantija netaikoma: pažeidimams dėl perkrovos, smūgių ar kritimų, taip pat nuimamiems priedams (griebtuvams, rankenoms ir kt.).
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




