Gręžimo/frezavimo įrankis PROXXON LWB/BL 230V
- Ilgas kaklelis su lieto aliuminio pavarų galvute užtikrina universalumą
- Skirta darbui sunkiai pasiekiamose vietose įskaitant tuščiavidurius elementus
- Naujos kartos bešepetėlinis variklis užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką
Specifikacija
| Svoris | 550 g |
| Apsukų skaičius | 16000 aps./min |
| Ilgis | 270 mm |
| Galingumas | 250 W |
| Tipas | Kampiniai šlifuokliai |
| Elektros įtampa | 230 V |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
- Dirbkite be perteklinio spaudimo – darbą atlieka apsukos, o ne jėga.
- Neuždenkite ventiliacijos angų, neleiskite įrankiui perkaisti.
- Sustabdykite darbą, jei prietaisas įkaista, ir leiskite jam atvėsti.
- Saugokite įrankį nuo purvo ir pašalinių dalelių.
ĮSPĖJIMAS DĖL NAUDOJIMO
PROXXON MICROMOT įrankiai yra smulkūs, tikslūs ir lengvi. Naudojant būtina laikytis šių taisyklių:
Garantija galios, jei įrankis nebus sugadintas dėl netinkamo naudojimo ar aukščiau nurodytų taisyklių nesilaikymo.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


