Elektrinis oblius HiKOKI P20SF
- Lengvas obliavimo gylio reguliavimas rankenėlės pagalba
- Obliaus peilių apsauga
- Papildomai galima prijungti drožlių surinkimo maišelį arba siurblį
Aprašymas
Minkšta guma padengta rankena.
Specifikacija
| Svoris | 2,5 kg |
| Apsukų skaičius | 17000 aps./min. |
| Galingumas | 620 W |
| Drožlės storis | 2,6 mm |
| Obliavimo plotis | 82 mm/ 3-1/4" |
| Tipas | Obliai |
| Standartiniai priedai | Veržliaraktis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


