Karštų klijų pistoletas STEINEL GlueMatic 3011
Aprašymas
Lengvas ir ergonomiškas - darbui be nuovargio.
Specifikacija
| Svoris | 357 g |
| Galingumas | 45 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 204 x 60 x 215 mm |
| Įtampa/dažnis | 100-240 V / 50-60 Hz |
| Našumas | 16 g/min. |
| Temperatūra | 200 °C |
| Įkaitimo laikas | 7 min. |
| Klijų lazdelės | Ø11 mm |
| Standartiniai priedai | 3 x klijų lazdelės |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |






