Grindų dangos lupimo mašina WOLFF Turbo-Stripper
- Profesionalus senos grindų dangos šalinimo įrankis
- Reguliuojama rankenos padėtis
- Savaeigė
Specifikacija
| Svoris | 157 kg |
| Darbinis plotis | 15-35 cm |
| Garantija fiziniams asmenims | 24 mėn. |
| Galingumas | 2600 W |
| Judesių skaičius | 5000 jud./min |
| Įtampa/dažnis | 230 V |
| Našumas | 60-100 m²/h |
| Standartiniai priedai | 1 peilis 350 x 60 x 1 mm, 1 peilis 350 x 60 x 1,5 mm, 1 peilis 200 x 60 x 1,5 mm, 1 peilis 150 x 60 x 1,5 mm, 1 U formos peilis su viršutiniu pjovimo kraštu, 1 U formos peilis su apatiniu pjovimu, įrankių rinkinys, klausos apsauga, pirštinės, ašmenų danga |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





