Elektrinės metalo kirpimo žirklės TRUMPF TrueTool N 350
- Galingos, užtikrina sklandų ir greitą juodo metalo lakštų kirpimą iki 3,5 mm storio
- Lengvai reguliuojama kirpimo galva 4 kryptimis
- Ergonomiškas įrankio dizainas užtikrina sklandų darbą net ir ribotos erdvės vietose
Aprašymas
Lengvai keičiamas kirpimo įrankis gali būti pasukamas 4 skirtingomis kryptimis patogiam darbui net ir sunkiai prieinamose vietose.
| Maksimalus storis (juodas metalas 400 N/mm²) | 3,5 mm |
| Maksimalus storis (nerūdijantis plienas 600 N/mm²) | 2,3 mm |
| Maksimalus storis (nerūdijantis plienas 800 N/mm²) | 1,8 mm |
| Maksimalus storis (aliuminis 800 N/mm²) | 3,5 mm |
| Mažiausias radiusas | 7 mm |
| Pradžios skylės diametras | 30 mm |
Specifikacija
| Svoris | 3,7 kg |
| Darbinis greitis | maks. 1,4 m/min. |
| Galingumas | 1400 W |
| Standartiniai priedai | Plastikinis lagaminas, standartinis matricos ir puansono rinkinys |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




