
Radijas-įkroviklis MILWAUKEE M18 PRCDAB+-0 Packout
- Radijo imtuvas ir įkroviklis viename įrenginyje
- Suderinamas su Packout lagaminais
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Radijas turi ne tik Bluetooth funkciją, bet ir integruotą kroviklio funkciją per USB prievadą. Galima greitai ir patogiai įkrauti bet kurią M18™ bateriją arba elektroninius įtaisus.
Bluetooth ryšio pagalba galima klausytis muzikos iš mobilaus telefono, 30 m atstumu.
AC/DC universalumas: maitinimas iš Milwaukee® M18™ akumuliatoriaus arba kintamosios srovės lizdo.
10-ties garsiakalbių sistema - aukštos kokybės 360° erdvinis garsas.
Išskirtinis DAB+ ir AM/FM radijo imtuvas su skaitmeniniu procesoriumi užtikrina didžiausią signalų priėmimo tikslumą ir aiškumą.
Gali atlaikyti iki 130 kg apkrovą.
Integruotas atidarytuvas.
Apsaugos klasė - IP57.
Specifikacija
| Svoris | 10,9 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 558,8 x 411,5 x 172 mm |
| Tipas | Radijo imtuvas / kolonėlė |
| Apsaugos klasė | IP57 |
| Funkcionalumas | Akumuliatorių krovimas / Bluetooth / USB išorinių prietaisų įkrovimui / DAB/DAB+ |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, visi „PACKOUT“ sistemos elementai yra sukurti taip, kad galėtų būti jungiami tarpusavyje į vieną modulinių dėžių sistemą. Tai leidžia lengvai susikomplektuoti individualų sprendimą pagal savo poreikius – nuo įrankių laikymo iki transportavimo.
Norite susidėlioti savo komplektą? Išbandykite PACKOUT konfigūratorių:
https://www.gitana.lt/packout-builder
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti












