
Akumuliatorinis radijo imtumas FLEX Stackpack RD SP 12/18,0/230
- Belaidis radijo imtuvas puikiai tinka statybos aikštelėje ar dirbtuvėse
- Yra suderinamas su FLEX „STACK PACK“ sandėliavimo ir transportavimo sistema
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Analoginių (FM) ir skaitmeninių (DAB+) stočių priėmimas.
2 x 10 vatų, 2 x 20 vatų, 30 vatų žemųjų dažnių garsiakalbis bei stiprinimo sistema – užtikrins aukščiausią garso kokybę.
Automatinė stočių paieška ir galimybė išsaugoti 10 atminties vietų.
Radijo imtuvas turi „Bluetooth“ technologiją, AUX įvestį, USB-C prievadą ir įkroviklį išmaniesiems telefonams bei planšetiniams kompiuteriams.
Su integruotu įkrovikliu 12 V ir 18 V akumuliatoriams.
LED įkrovimo lygio indikatorius.
Apšviestas LCD ekranas.
Specifikacija
| Svoris | 8 kg (be akumuliatoriaus) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V / 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 585 x 390 x 200 mm |
| Tipas | Radijo imtuvas / kolonėlė |
| Bangų diapazonai | FM: 87,5-108 MHz; DAB+: 174,928 - 239,200 MHz |
| Apsaugos klasė | IP 64 |
| Funkcionalumas | Bluetooth / AUX / USB išorinių prietaisų įkrovimui |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






