
Šviestuvas / įkroviklis MILWAUKEE M18 Poalc-0 M18 Packout
- Trys pasukamos apšvietimo galvutės
- Integruota įkroviklio funkcija
- Parduodamas be akumuliatoriaus
Aprašymas
Suderinamas su Packout lagaminais.
AC/DC universalumas: maitinimas iš Milwaukee® M18™ akumuliatoriaus arba kintamosios srovės lizdo.
Įjungus į elektros lizdą leidžia įkrauti bet kurią M18™ bateriją arba elektroninius įtaisus.
Vieta smulkių daiktų laikymui.
Specifikacija
| Svoris | 11,4 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Prožektoriai |
| Šviesos kiekis | 3000/1500/1000 lm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Tik įkroviklis |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, visi „PACKOUT“ sistemos elementai yra sukurti taip, kad galėtų būti jungiami tarpusavyje į vieną modulinių dėžių sistemą. Tai leidžia lengvai susikomplektuoti individualų sprendimą pagal savo poreikius – nuo įrankių laikymo iki transportavimo.
Norite susidėlioti savo komplektą? Išbandykite PACKOUT konfigūratorių:
https://www.gitana.lt/packout-builder
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










