Lazerinė graviravimo mašina HEATSIGN HS-PFL30S-B
Aprašymas
Baterija įmontuota viduje.
Lengva naudoti, jokių sudėtingų nustatymų.
Jokios priežiūros, jokių eksploatacinių medžiagų, ilgas darbo laikas.
Įrankis sukelia mažai triukšmo.
Integruota jutiklinio ekrano programinė įranga.
| Graviravimo gylis | ≤0,2 mm |
| Žymėjimo plotas | 100 mm x 100 mm |
| Maitinimo šaltinis | AC220V / AC110V |
| Darbo laikas | 50000 ~ 100 000 val. |
Specifikacija
| Darbinis greitis | 7000 mm/s |
| Galingumas | 20/30 W |
| Tipas | Graviravimo mašina |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 12 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti







