
Akumuliatorinis ventiliatorius FLEX CF 18,0/230
- Elektroninė valdymo sistema prailgina ventiliatoriaus tarnavimo laiką ir padidina efektyvumą
- 180° kampu reguliuojama galva
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Laipsniškas pūtimo greičio reguliavimas.
Veikia tiek naudojant 18 V akumuliatorių, tiek 230 V įtampos šaltinį.
LED ekranas, rodantis baterijos talpą.
Specifikacija
| Svoris | 2,5 kg |
| Apsukų skaičius | 2900 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 304 x 213 x 400 mm |
| Įtampa/dažnis | 230 V / 50 - 60 Hz |
| Tipas | Akumuliatorinis ventiliatorius |
| Maks. oro srautas | 13 m³/min |
| Jungtis | 5/8" |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






