Akumuliatorinis vakuumavimo siurblys ROTHENBERGER Roairvac R32 2,0 CL
- Kompaktiškas, lengvas ir stiprus
- Su 8,0 Ah akumuliatoriumi gali veikti iki 90 minučių
- Integruotas magnetinis vožtuvas palaiko vakuumą net ir išsikrovus akumuliatoriui
Specifikacija
| Svoris | 6 kg |
| Akumuliatoriaus talpa | 8,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 278 x 112 x 224 mm (pakuotės) |
| Našumas | 57 l/min. |
| Pajungimas | 1/4" |
| Tipas | Vakuumine pompa |
| Standartiniai priedai | 1 x 8,0 Ah akumuliatorius, įkroviklis, dėžė, mineralinė alyva 1L |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti





