Akumuliatorinė orapūtė STEINEL Mobile Heat 7
- Užtikrintas greitas ir lankstus darbas
- Devyni, skaitmeniniu būdu valdomi, temperatūros lygiai
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Automatinis oro srautas.
Įkaista iki 350°C temperatūros per mažiau nei 4 sek.
Tinka profesionalams.
Specifikacija
| Svoris | 0,651 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Galingumas | 1000 W |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 326 x 103 x 89 mm |
| Dažnis | 50/60 Hz |
| Tipas | Akumuliatorinė orapūtė |
| Darbinė temperatūra | 150-550 °C |
| Pučiamo oro srautas | 200 l/min. |
| Antgalio skersmuo | 30 mm |
| Standartiniai priedai | Lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti



