
Akumuliatorius FLEX AP 18V 4,0Ah New Edition
- Įkrovimo lygio indikatorius
- Apsauga nuo dulkių bei vandens purslų
- Integruota apsauga nuo įkrovimo, iškrovimo
Aprašymas
Minkšta korpuso danga užtikrina tobulą suėmimą.
Patentuota "Therma-Tech" technologija sugeria šilumą ir apsaugo akumuliatorių.
Elektroninė valdymo sistema (EMS) optimizuoja įrankio darbą ir užtikrina sistemos saugumą.
Specifikacija
| Svoris | 0,755 kg |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 4,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 125 x 78 x 69 mm |
| Tipas | Akumuliatoriai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 24 |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


