Akumuliatorių ir įkroviklio komplektas BOSCH AL1830CV 18V 2,5Ah
- Akumuliatoriai nuo 0 iki 100 % įkraunami per 60 min.
- Tinka naudoti su visa Home & Garden įrankių sistema
- Komplektą sudaro: 2 x 18 V 2,5 Ah akumuliatoriai ir įkroviklis AL 1830 CV
Aprašymas
Signalas Ready to Go informuoja pasiekus 80 % įkrovimo lygį.
Taip pat tinka naudoti su HUSQVARNA Aspire akumuliatoriniais įrankiais.
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 14.4 V / 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,5 Ah |
| Įkrovimo laikas | 40 min. (iki 80 %), 60 min. (iki 100 %) |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 276 x 185 x 91 mm |
| Tipas | Komplektai / Akumuliatoriai / Akumuliatorių įkrovikliai |
| Elektros srovės stiprumas | 3,0 A |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


