
Hidraulinis smūginis suktuvas MILWAUKEE M12 FQID-0
- Tyliausiai veikiantis „MILWAUKEE“ 12 V smūginis suktuvas
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Įrankis parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
¼" šešiakampis griebtuvas lengvam ir greitam antgalių pakeitimui.
„REDLITHIUM-ION™“ akumuliatoriaus konstrukcija, elektronika ir eksploatacinės savybės užtikrina daugiau veikimo laiko ir ilgesnį akumuliatoriaus tarnavimo laiką.
Išmanioji sistema „REDLINK PLUS™“ užtikrina pažangiausią skaitmeninę įrankio ir akumuliatoriaus apsaugą nuo perkrovos, taip pat unikaliai padidina įrankio pajėgumą veikiant apkrovai.
„MILWAUKEE“ „DRIVE CONTROL™“ sistema leidžia naudotojui rinktis iš keturių skirtingų greičio ir sukimo momento nustatymų ir pagerinti įrankio universalumą.
„FLUID-DRIVE™“ hidraulinė pavara sumažina metalo trintį įrankyje, dėl to jis veikia tyliau ir tolygiau.
Veikia su visais „MILWAUKEE M12™“ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 0,9 kg |
| Apsukų skaičius | 950/2200/3400/3400 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Maks. sukimo momentas | 50 Nm |
| Griebtuvas | 1/4" šešiakampis |
| Varžto sukimo skersmuo | M14 |
| Tipas | Smūginiai suktuvai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





