
Akumuliatorinių įrankių rinkinys FLEX FLEXPACK
- Rinkinį sudaro: akumuliatorinis perforatorius FLEX CHE 2-26 18.0-EC C, akumuliatorinis kampinis šlifuoklis FLEX LB 125 18.0-EC C, akumuliatorinis smūginis gręžtuvas FLEX PD 2G 18.0-EC C, 3 x 5,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis 10,8/18,0 V, įrankių krepšys FLEX FB 600/400
Aprašymas
Akumuliatorinis perforatorius FLEX CHE 2-26 18,0-EC C
- Galingas variklis be anglinių šepetėlių
- Be įrankių nuimamas griebtuvas
- Elektroninio valdymo sistema apsaugo įrankį, prailgina tarnavimo laiką ir užtikrina didesnį efektyvumą
| Apsukų skaičius | 0-980 aps./min. |
| Svoris | 3,17 kg |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 30 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 26 mm |
| Griebtuvas | SDS Plus |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 360 x 85 x 230 mm |
| Smūgių skaičius | 0-4350 sm./min. |
| Smūgio jėga | 2,6 J |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Standartiniai priedai | Gylio ribotuvas, rankena, griebtuvas BF SDS-plus CHE2 |
Akumuliatorinis kampinis šlifuoklis FLEX LB 125 18.0-EC C
- Elektroninė valdymo sistema prailgina įrankio tarnavimo laiką ir padidina efektyvumą
- Galingas variklis be anglinių šepetėlių
- Elektroninis stabdys saugiam darbui
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Apsukų skaičius | 9000 aps./min. |
| Svoris | 1,85 kg |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 330 x 75 x 120 mm |
| Disko skersmuo | 125 mm |
| Velenas | M14 |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
Akumuliatorinis smūginis gręžtuvas FLEX PD 2G 18.0-EC C
- Tinka smūginiam gręžimui, varžtams įsukti ir gręžti
- Turbo režimas greitesniam ir galingesniam gręžimui
- Variklis be anglinių šepetėlių
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Apsukų skaičius | 0-600/0-2300 aps./min. |
| Svoris | 1,6 kg |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 60 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 16 mm |
| Griebtuvas | 1,5 - 13 mm |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 212 x 75 x 201 mm |
| Smūgių skaičius | 9600-37000 sm./min. |
| Darbinis sukimo momentas | 56/90 Nm |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Tipas | Komplektai / Trijų funkcijų perforatoriai / Kampiniai šlifuokliai / Smūginiai gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | 3 x 5,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, įrankių krepšys |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti











