
Akumuliatorinis veržliasukis MILWAUKEE M18 FMTIW2F38-0X
- 4-ių greičių pasirinkimas
- Integruotas LED šviestuvas užtikrina gerą darbo vietos apšvietimą
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Priveržiant detales, kai sukimo momentas ne didesnis nei 47 Nm, yra taikoma automatinė išjungimo kontrolė, kuri padeda išvengti per didelio priveržimo.
Įrankyje esanti varžtų atsukimo technologija sumažina apsisukimų dažnį, kai varžtas yra atlaisvintas. Todėl atlaisvinta detalė nenukrenta.
Įrankyje esančios technologijos: „POWERSTATE™“ variklis be anglinių šepetėlių, akumuliatorius „REDLITHIUM™“ ir elektroninė išmanioji sistema „REDLINK PLUS™“, užtikrina didelę galią, ilgą veikimo trukmę ir patvarumą.
Veikia su visais „MILWAUKEE M18™“ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Tvirtinimo kvadratas | 3/8" |
| Svoris | 2,3 kg (su akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 0-1200/0-1950/0-2575/0-1325 aps./min. |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Maks. sukimo momentas | 745 Nm (atsukimo 813 Nm) |
| Smūgių skaičius | 0-900/0-2100/0-3100 sm./min. |
| Veržlės sukimo skersmuo | M22 |
| Tipas | Veržliasukiai |
| Standartiniai priedai | Lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti






