Akumuliatorinis tiesinis suktuvas HiKOKI DB3DL2
- Galima naudoti tiesų arba sulenkus
- Nustatyto sukimo greičio palaikymas ir reversas
- Veleno užrakto mechanizmas
Aprašymas
Reguliuojamas užveržimo momentas: 21 pozicija.
LED apšvietimas.
Maksimalus pastovus sukimo momentas: 5 Nm.
Ilgis: tiesaus - 268 mm, sulenkto - 210 mm.
Specifikacija
| Svoris | 0,45 kg |
| Apsukų skaičius | 260/780 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 3.6 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 1,5 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 5 mm |
| Maks. sukimo momentas | 5 Nm |
| Medvaržčių sukimo skersmenys | 3,8 mm x 38 mm |
| Tipas | Smūginiai suktuvai |
| Standartiniai priedai | 2x1,5 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, sukimo antgalis, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






