
Akumuliatorinis suktuvas-gręžtuvas MILWAUKEE M12 FDDXKIT-202X
- Didelio našumo, kompaktiškas akumuliatorinis suktuvas-gręžtuvas su 4 skirtingomis keičiamomis galvomis įvairiems darbams atlikti
- POWERSTATE™ variklis be anglinių šepetėlių
- 2 greičio padėtys
Aprašymas
Išmanioji „REDLINK PLUS™“ sistema užtikrina pažangiausią skaitmeninę įrankio ir baterijos apsaugą nuo perkrovimo ir nepaprastai pagerina įrankio eksploatacines savybes esant apkrovai.
Linijinė rankena užtikrina universalią prieigą ir valdymą.
„REDLITHIUM-ION™“ baterija pasižymi geresne konstrukcija, elektronika, nemažėjančiu efektyvumu ir užtikrina ilgesnę veikimo trukmę, todėl galima ilgiau dirbti.
Veikia su visais „MILWAUKEE M12™ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 0,9 kg |
| Apsukų skaičius | 0-400/0-1600 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 10 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 28 mm |
| Maks. sukimo momentas | 34 Nm |
| Griebtuvas | 10 mm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | 2 x 2,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, lagaminas, 10 mm metalinis griebtuvas, kampinis priedas, kraštinis griebtuvas, 6 mm šešiakampis priedas |
| Reguliuojamas greitis | Taip |
| Funkcionalumas | Kampinis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti


