
Akumuliatorinis suktuvas FLEX DD 2G 10.8-EC
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Keičiamos galvos skirtingoms užduotims atlikti
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Elektroninis stabdys.
LED apšvietimas.
Specifikacija
| Apsukų skaičius | 0-450 / 0-1700 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 10.8 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 25 mm |
| Maks. sukimo momentas | 58/32 Nm |
| Griebtuvas | 1,5 - 13 mm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






