
Akumuliatorinis smūginis veržliasukis MILWAUKEE M18 ONEFHIWF34-0X
- 213 mm ilgis, todėl patogus ankštose vietose
- 4-ių greičių pasirinkimas
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Aukštas sukimo momentas - 1627 Nm, atsukimo - 2034 Nm.
„MILWAUKEE“ „DRIVE CONTROL™“ leidžia naudotojui nustatyti kitus greičio ir sukimo momento nustatymus, siekiant padidinti naudojimo universalumą.
Per Bluetooth™ jungiasi su „MILWAUKEE“ „ONE-KEY™“ priedu. Valdykite savo Milwaukee įrankį per „ONE-KEY™“ programėlę pagal savo poreikius.
LVeikia su visais „MILWAUKEE M18™“ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Tvirtinimo kvadratas | 3/4" |
| Apsukų skaičius | 0-800/0-1300/0-1800/0-1800 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Maks. sukimo momentas | 1627 Nm (atsukimo 2034 Nm) |
| Smūgių skaičius | 0-850/0-1850/0-2400/0-2400 sm./min. |
| Varžto sukimo skersmuo | M33 |
| Tipas | Veržliasukiai |
| Standartiniai priedai | Lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




