
Akumuliatorinis smūginis veržliasukis MILWAUKEE M18 FIW2P12-0X
- Ypač kompaktiškas - bendras ilgis vos 124 mm
- Sukimo momentas - 339 Nm
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
1/2" tvirtinimo kvadratas su šratu.
4 režimų sistema „DRIVE CONTROL™“ leidžia naudotojui rinktis iš keturių skirtingų greičio ir sukimo momento nuostatų ir pagerinti įrankio universalumą.
Bešepetėlis „POWERSTATE™“ variklis naudojamas ilgiau ir yra iki 20 % galingesnis.
„REDLINK™“ apsauga nuo perkrovos ir pastovaus greičio palaikymo elektroninė įranga užtikrina geriausią klasėje patvarumą ir eksploatacines savybes.
Trigubas šviesos diodų šviestuvas pasižymi didele galia, todėl leidžia geriau matyti darbo vietą.
Varžtų šalinimo kontrolė užtikrina visą sukimo momentą, tada, kai varžtas atsilaisvina, sumažėja apsisukimų skaičius, kad tvirtinimo detalė neiškristų.
Veikia su visais „MILWAUKEE M18™“ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 1,8 kg (su akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 0-900 / 0-1650 / 0-2400 / 0-1200 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Maks. sukimo momentas | 339 Nm |
| Smūgių skaičius | 0-1000 / 0-2400 / 0-3500 sm./min. |
| Darbinis sukimo momentas | 102 / 203 / 339 / 34 Nm |
| Tipas | Veržliasukiai |
| Standartiniai priedai | Lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






