
Akumuliatorinis smūginis suktuvas MILWAUKEE M18 BID-0
- Kompaktiško smūginio suktuvo ilgis tik 140 mm, todėl jis puikiai tinka dirbti ankštose vietose
- Didelio efektyvumo 4 polių variklis užtikrina maksimalią galią padidindamas galios ir svorio santykį
- Parduodamas be akumuliatoriaus ir įkroviklio
Aprašymas
Tvirtas metalinis pavarų dėžės korpusas ir krumpliaračiai užtikrina didžiausią patvarumą ir maksimalų sukimo momentą.
Griebtuvas su ¼" šešiabriaune anga leidžia įstatyti darbinius antgalius viena ranka.
Atskirų akumuliatoriaus elementų kontrolės sistema užtikrina optimalią įrankio veikimo trukmę ir akumuliatoriaus ilgaamžiškumą.
Įkrovos matuoklis rodo likusią akumuliatoriaus įkrovą.
„REDLITHIUM-ION™“ akumuliatoriaus konstrukcija, elektronika ir eksploatacinės savybės užtikrina daugiau veikimo laiko ir ilgesnį akumuliatoriaus tarnavimo laiką.
Lanksti akumuliatoriaus sistema: veikia su visais „MILWAUKEE M18™“ akumuliatoriais.
Įrankyje ir akumuliatoriuje naudojama „REDLINK™“ apsauga nuo perkrovos užtikrina klasėje geriausią patvarumą.
Specifikacija
| Apsukų skaičius | 0-2000/0-2750 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 12,3 m/s² |
| Triukšmo lygis | 104,8 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Maks. sukimo momentas | 180 Nm |
| Smūgių skaičius | 0-2450/0-3450 sm./min. |
| Tipas | Smūginiai suktuvai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
Rekomenduojami priedai
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti









