Akumuliatorinis smūginis suktuvas HiKOKI WH12DD
- Itin kompaktiškas ir lengvas, sveria tik 1,1 kg
- Sukimo momentas - 135 Nm
- Baterijos įkrovos lygio indikatorius
Specifikacija
| Svoris | 1,1 kg |
| Apsukų skaičius | 0-1300/ 0-3200 aps./min. |
| Ilgis | 134 mm |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 4,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Maks. sukimo momentas | 135 Nm |
| Smūgių skaičius | 0-2500/ 0-4000 aps./min. |
| Varžto sukimo skersmuo | M4-M8 |
| Veržlės sukimo skersmuo | M5-M14 |
| Kietintos veržlės sukimo skersmuo | M5-M12 |
| Tipas | Smūginiai suktuvai |
| Standartiniai priedai | 2x4,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


