
Akumuliatorinis gręžtuvas MILWAUKEE M18 BDD-0
- Efektyvaus itin kompaktiško gręžtuvo ilgis tesiekia 185 mm, todėl jis puikiai tinka dirbant ankštose vietose
- 17 lygių sukimo momento reguliavimas ir papildoma gręžimo galia užtikrina didžiausią lankstumą
- Parduodamas be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
„REDLINK™“ nuo per didelės apkrovos apsauganti elektronika įrankyje ir akumuliatoriuje užtikrina geriausią sistemos patvarumą visoje klasėje;
Metalinis korpusas ir krumpliaračiai užtikrina didžiausią veikimo efektyvumą ir ilgaamžiškumą;
13 mm metalinis griebtuvas grąžtams greitai pakeisti ir jiems užfiksuoti;
Atskiro akumuliatoriaus elemento stebėjimas optimizuoja įrankio veikimo laiką ir užtikrina ilgalaikį patvarumą;
Energijos matuoklis tiksliai rodo likusios įkrovos lygį;
Ypač skaisčiai šviečiantis diodinis darbo vietos šviestuvas;
„REDLITHIUM-ION™“ akumuliatoriaus konstrukcija, elektronika ir eksploatacinės savybės užtikrina daugiau veikimo laiko ir ilgesnį akumuliatoriaus tarnavimo laiką;
Galingas keturpolis „MILWAUKEE“ variklis užtikrina didžiausią pajėgumą ir išsiskiria labai geru galios ir svorio santykiu.
Veikia su visais „MILWAUKEE M18™“ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 2,0 kg (su akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 0-450 / 0-1800 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 38 mm |
| Maks. sukimo momentas | 50 Nm |
| Griebtuvas | 13 mm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



