Akumuliatorinis deimantinis gręžtuvas MILWAUKEE MXF DCD350DD-0
- Maksimali gręžimo skylė - 350 mm
- 4 greičių pavarų dėžė
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Įrankyje įmontuotas slėgio matuoklis leidžia optimizuoti gręžimo greitį, siekiant užtikrinti geriausią įrankio ir jo priedų tarnavimo laiką.
Integruotas akumuliatoriaus įkrovos indikatorius leidžia stebėti baterijos būseną viso gręžimo proceso metu.
Greitas gręžimo šerdies prijungimas prie gręžimo stovo, nenaudojant įrankių.
Dėl įrankio sekimo ir saugos funkcijos „ONE-KEY™" galima matyti įrankio vietą ir užkirsti kelią vagystei.
Specifikacija
| Tvirtinimo kvadratas | 1 1/4" UNC |
| Svoris | 26,4 kg |
| Triukšmo lygis | 115,4 dB(A) |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo betone | 350 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Juridiniams asmenims per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija akumuliatoriui pratęsiama iki 24 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® MX FUEL™ įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 2 metų (1+1), fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





