
Akumuliatorinis bėgių smūginis veržliasukis MILWAUKEE M18 FHIWF1R-0C
- 4 reguliuojami darbo režimai
- Integruoti 2 LED žibintai
- Patogios, guma dengtos rankenos užtikrina puikią įrankio kontrolę darbo metu
Aprašymas
3 reguliuojami greičio nustatymai, o ketvirtame režime integruota automatinio išsijungimo funkcija, kuri apsaugo nuo per didelio varžtų priveržimo.
Patogu transportuoti dėl nešiojimo rankenos.
2 LED žibintai įrankio apačioje užtikrina optimalų varžtų matomumą net tamsioje aplinkoje.
Veikia su visais „MILWAUKEE“ 18 V akumuliatoriais.
Specifikacija
| Tvirtinimo kvadratas | 1" |
| Svoris | 7,8 kg (su 12,0 Ah akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 0-1000/1400/1670 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 15,23 m/s² |
| Triukšmo lygis | 112,8 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Maks. sukimo momentas | 730/1500/2000 Nm |
| Smūgių skaičius | 0-1750/2150/2500 sm./min. |
| Veržlės sukimo skersmuo | M42 |
| Tipas | Veržliasukiai |
| Standartiniai priedai | Lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti











