
Akumuliatorinių suktuvų rinkinys MILWAUKEE M12 BLPP2D-202B
- Rinkinį sudaro: akumuliatorinis suktuvas M12 BLDDRC, akumuliatorinis suktuvas M12 BLIDRC, 2 x „M12™“ 2,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, krepšys
Aprašymas
Akumuliatorinis suktuvas „MILWAUKEE“ M12 BLDDRC
Kompaktiškas dizainas, 137 mm ilgio.
Variklis be anglinių šepetėlių.
Skirtas darbui su mediena, plastiku, metalu ir kitomis minkštomis medžiagomis.
13 sukimo momento nustatymų su mechanine sankaba.
Įmontuotas akumuliatoriaus įkrovimo lygio matuoklis ir LED šviesa.
Veikia su visais „MILWAUKEE M12™“ akumuliatoriais.
| Svoris | 0,98 kg |
| Apsukų skaičius | 0-470/0-1550 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 0,9 m/s² |
| Triukšmo lygis | 84 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 10 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 40 mm |
| Griebtuvas | 10 mm |
| Sukimo momentas | 40 Nm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
Akumuliatorinis suktuvas „MILWAUKEE“ M12 BLIDRC
Variklis be anglinių šepetėlių.
Kompaktiška, 109 mm ilgio konstrukcija.
Ryškus LED darbo vietos apšvietimas.
1/4″ šešiabriaunis antgalių tvirtinimas greitam ir paprastam keitimui.
Veikia su visais „MILWAUKEE M18™“ akumuliatoriais.
| Svoris | 0,6 kg |
| Apsukų skaičius | 3000 aps./min. |
| Tvirtinimas | 1/4" šešiabriaunis |
| Ilgis | 109 mm |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Maks. sukimo momentas | 124 Nm |
| Varžto sukimo skersmuo | M14 |
| Tipas | Smūginiai suktuvai |
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,0 Ah |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai / Komplektai / Smūginiai suktuvai |
| Standartiniai priedai | 2 x 12 V 2,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, krepšys |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti








