Akumuliatorinis suktuvas-gręžtuvas BOSCH GSR 18V-90 C
- Patikimas ir tvirtas
- Variklis be anglinių šepetėlių
- Beraktis metalinis griebtuvas
Aprašymas
KickBack Control funkcija užtikrina nepriekaištingą įrankio kontrolę ir saugumą. Įrankiui greitai pasisukus, įrankis yra nedelsiant stabdomas, kad apsaugotu naudotoją, pvz., užsikirtus grąžtui medyje įrankis stabdomas, kad nesužeistų rankos.
Precizinė sankaba (Precision clutch) – tai tiksli sankaba, kai darbas greitai atjungiamas pasiekus nustatytą sukimo momento lygį, tai didina įrankio darbo resursus ir nekelia papildomo triukšmo.
Beraktis metalinis griebtuvas.
Profesionali konstrukcija su berakčiu 13 mm griebtuvu užtikrina kokybišką darbą.
Skirtas gręžimo darbams su mediena, kai didžiausias skersmuo 68 mm, dirbant su plienu – iki 13 mm.
Tinka visi BOSCH Professional 18 V akumuliatoriai ir įkrovikliai.
Specifikacija
| Svoris | 1,1 kg (be akumuliatoriaus) |
| Apsukų skaičius | 0-630 / 0-2100 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 1,6 m/s² |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 5,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-Ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 68 mm |
| Maks. sukimo momentas | 64 Nm |
| Reversas | Yra |
| Elektroninis stabdys | Yra |
| Griebtuvas | 1,5-13 mm |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 163 x 77 x 210 |
| Sukimo momentas | 64/36 Nm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | 2 x 5,0 Ah akumuliatoriai, greitasis įkroviklis, lagaminas su įdėklu |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





