Akumuliatorinis suktuvas-gręžtuvas BOSCH GSR 18V-45 2x 2.0Ah
- Galingas variklis užtikrina didesnį darbo efektyvumą
- Itin lengvas dizainas, tad lėčiau juntamas nuovargis
- Tinka sklandžiam varžtų priveržimui medienoje ir metalo lakštuose
Aprašymas
Variklis be anglinių šepetėlių.
Specifikacija
| Svoris | 0,9 kg (be akumuliatoriaus) |
| Apsukų skaičius | 0-500/ 0-1900 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 72 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 10 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 35 mm |
| Griebtuvas | 1,5 - 13 mm |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 73 x 159 x 203 mm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Grąžto skersmuo | 8 mm |
| Standartiniai priedai | 2 x 2,0 Ah akumuliatorius, įkroviklis, L dėžė. |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Dokumentai, skrajutės, instrukcijos
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, BOSCH Professional elektrinių, akumuliatorinių įrankių, akumuliatorių ir įkroviklių garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Rankiniams įrankiams taikoma iki 20 metų garantija pagal gamintojo nustatytas garantijos sąlygas.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



