Akumuliatorinis suktuvas-gręžtuvas BOSCH GSR 18V-21 Solo
- Patikimas ir tvirtas
- Galingas 55 Nm sukimo momentas užtikrina našumą
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Profesionali konstrukcija su berakčiu 13 mm griebtuvu užtikrina kokybišką darbą.
Metalinė pavarų dėžė ir elektroninė akumuliatoriaus apsauga užtikrina patikimumą, tvirtumą ir profesionalią kokybę.
Skirtas gręžimo darbams su mediena, kai didžiausias skersmuo 35 mm, dirbant su plienu – iki 13 mm, o sukamų varžtų skersmuo iki 10 mm.
Tinka visi BOSCH Professional 18 V akumuliatoriai ir įkrovikliai.
Įrengtos 2 pavaros, automatinis fiksavimas, LED apšvietimas, ličio jonų akumuliatorius ir sukimasis į abi puses.
Specifikacija
| Svoris | 1,3 kg (be akumuliatoriaus) |
| Apsukų skaičius | 0-480 / 0-1800 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 2,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 93 db(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 10 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 35 mm |
| Reversas | Yra |
| Elektroninis stabdys | Yra |
| Griebtuvas | 1,5-13 mm |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 204 x 198 x 78 mm |
| Sukimo momentas | 21/55 Nm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Grąžto skersmuo | 10 mm |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, BOSCH Professional elektrinių, akumuliatorinių įrankių, akumuliatorių ir įkroviklių garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Rankiniams įrankiams taikoma iki 20 metų garantija pagal gamintojo nustatytas garantijos sąlygas.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



