Akumuliatorinis gręžtuvas-suktuvas BOSCH GSR 18V-65 SOLO CT
- Patikimas ir tvirtas
- Galingas 63 Nm sukimo momentas užtikrina našumą
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Puikiai tinka sudėtingiems darbams atlikti.
Galingą našumą užtikrina variklis be šepetėlių.
Skirtas gręžimo darbams su mediena, kai didžiausias skersmuo 35 mm, dirbant su metalu – iki 13 mm, o sukamų varžtų skersmuo iki 10 mm.
Įjungiama „KickBack Control“ apsauga užtikrina patikimą apsaugą ir valdymą.
Du LED žibintai užtikrina maksimalų darbo zonos apšvietimą.
Profesionali konstrukcija su berakčiu 1,5-13 mm griebtuvu užtikrina kokybišką darbą.
Tinka visi BOSCH Professional 18 V akumuliatoriai ir įkrovikliai.
Specifikacija
| Svoris | 1,06 kg (be akumuliatoriaus) |
| Apsukų skaičius | 0-550 / 2100 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 35 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo metale | 13 mm |
| Griebtuvas | 1,5 - 13 mm |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 209 x 166 x 77 mm |
| Sukimo momentas | 31/63 Nm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Pakuotė | Kartoninė dėžutė |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




