
Akumuliatorinis gręžtuvas FLEX DD 2G 18,0 EC MD
- Kompaktiškas, galingas, saugus ir labai lankstus naudojimas
- Greičio mygtukas su blokavimo jungikliu
- Parduodama be akumuliatoriaus ir įkroviklio
Aprašymas
Bešepetėlinis variklis, pasižymintis didesniu efektyvumu ir ilgesniu tarnavimo laiku.
Elektroninė valdymo sistema (EMS) apsaugo įrankį, prailgina jo tarnavimo laiką ir padidina efektyvumą.
Su perjungiama atatrankos prevencijos funkcija, užtikrinančia nuolatinę galios perdavimą be nepageidaujamų pertraukų.
Elektroninis greito veikimo stabdys.
Tvirtas pavarų dėžės korpusas, pagamintas iš liejinio aliuminio.
Galimas sukimas į dešinę / į kairę su apsauginiu fiksatoriumi.
Ergonomiškos formos, neslystantis, minkštas rankenos paviršius.
Integruotas LED žibintas su pastovumo funkcija.
LED akumuliatoriaus įkrovos lygio rodmuo.
Tinka visi „FLEX" 18,0 V akumuliatoriai ir įkrovikliai.
Specifikacija
| Svoris | 1,4 kg |
| Vibracijos lygis | 1,05 m/s² |
| Triukšmo lygis | 75 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,5 Ah / 5,0 Ah / 8,0 Ah |
| Gręžiamos skylės skersmuo pliene | 13 mm |
| Gręžiamos skylės skersmuo medienoje | 68 mm |
| Maks. sukimo momentas | 115/60 Nm |
| Elektroninis stabdys | Yra |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 168 x 65 x 208 mm |
| Tipas | Suktuvai / Gręžtuvai |
| Standartiniai priedai | Diržo spaustukas, bitų laikiklis, rankena, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 36 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti




