Reguliuojamo sukimo momento veržliasukis INGERSOLL RAND RTS225
- Su reguliuojamu sukimo momentu
- Efektyvus ir nesudėtingas veikimas
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklių
Aprašymas
Konfigūruojamas LED žiedinis apšvietimas: raudona šviesa – perveržta, žalia – tinkamas užveržimas, balta – darbinis apšvietimas.
40 sukimo momento lygių režimų ir 7 pliūpsnių nustatymo galimybės.
Galimi 8 programų nustatymai/atmintys ir paskutinių 1200 išsaugomų užveržimų rezultatai.
Spalvotas LCD ekranas su mygtukais, užtikrina greitą sukimo momento sąranką.
Programuojami išplėstiniai nustatymai: minkštas paleidimas, pakartotinis paleidimas, sriegio sugadinimo prevencija ir kiti.
Galima lengvai įdiegti ir suderinti su mobiliąja programėle „INSIGHT Connect“.
Specifikacija
| Tvirtinimo kvadratas | 1/2" |
| Svoris | 1,09 kg (be akumuliatoriaus) |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 172 x 62 x 210 mm |
| Veržlės sukimo skersmuo | M12-M18 |
| Darbinis sukimo momentas | 60-225 Nm |
| Tipas | Veržliasukiai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



