
Akumuliatorinis smūginis veržliasukis MILWAUKEE M18 FHIW2P12-0X
- Variklis be anglinių šepetėlių
- 1/2" tvirtinimo kvadratas su šratu
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
4-ių greičių pasirinkimas.
Tvirtas pavarų dėžės korpusas užtikrina didesnį patvarumą.
Tris LED šviesos diodai suteikia aukštos kokybės apšvietimą, kuris pagerina darbo vietos matomumą.
„MILWAUKEE“ „DRIVE CONTROL™“ leidžia naudotojui nustatyti kitus greičio ir sukimo momento nustatymus, siekiant padidinti naudojimo universalumą.
Veikia su visais „MILWAUKEE M18™“ akumuliatoriais.
Specifikacija
| Tvirtinimo kvadratas | 1/2" |
| Svoris | 3,4 kg (su 5,0 Ah akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 0-700/1300/2000/2000 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Maks. sukimo momentas | 1200 Nm |
| Atsukimo momentas | 1491 Nm |
| Smūgių skaičius | 0-1400/0-2500/0-2700/0-2700 sm./min. |
| Veržlės sukimo skersmuo | M36 |
| Tipas | Veržliasukiai |
| Standartiniai priedai | Lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






