
Akumuliatorinis smūginis veržliasukis MILWAUKEE 1" M18 ONEFHIWF1DS-121C
- Aukštas sukimo momentas - 2576 Nm, atsukimo - 2711 Nm
- 4-ių greičių pasirinkimas
- 1 colio smūginis veržliasukis su D formos rankena
Aprašymas
Įmontuotas smūgių skaičiavimo jutiklis leidžia geriau pakartoti pasirinktą sukimo momento nuostatą.
4 režimų sistema „DRIVE CONTROL™” leidžia naudotojui rinktis iš keturių skirtingų greičio ir sukimo momento nustatymų ir pagerinti įrankio universalumą.
Įrankių kontrolės sistema „ONE-KEY™” leidžia belaidžiu ryšiu keisti įrankio nuostatas, pagerinti produktyvumą ir pasiekti vienodų rezultatų.
Dėl įrankio sekimo ir saugos funkcijos „ONE-KEY™” galima matyti įrankio vietą ir užkirsti kelią vagystei.
Lanksti baterijų sistema: veikia su visomis „MILWAUKEE M18™” baterijomis.
Specifikacija
| Tvirtinimo kvadratas | 1" |
| Apsukų skaičius | 600/700/900/1200 aps./min |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 12,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Maks. sukimo momentas | 1100/1250/1960/2576 Nm |
| Smūgių skaičius | 750/930/1200/1440 sm./min. |
| Veržlės sukimo skersmuo | M42 |
| Tipas | Veržliasukiai |
| Standartiniai priedai | 12,0 Ah akumuliatorius, greitasis įkroviklis, šoninė rankena, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





