Akumuliatorinis smūginis veržliasukis GDS 18V-450 HC LB Solo
- Du sukimo režimai užtikrina saugų darbą.
- Universalūs trys greičio/sukimo momento nustatymai
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Galimybė reguliuoti greičio režimą naudojant „Bosch Toolbox“ programėlę.
Tinka naudoti metalo dirbtuvėse, karkasų gamybai ir transporto priemonių techninei priežiūrai.
Įrankis suderinamas su visais „Bosch Professional“ 18 V akumuliatoriais ir įkrovikliais.
GDS 18V-450 HC įdiegtas įrankio būsenos indikatorius.
LED lemputė ir diržo spaustukas suteikia daugiau patogumo.
Specifikacija
| Svoris | 1,6 kg (be akumuliatoriaus) |
| Apsukų skaičius | 0-2300 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 14,5 m/s² |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Maks. sukimo momentas | 450 Nm |
| Atsukimo momentas | 800 Nm |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 169 x 77 x 214 mm |
| Smūgių skaičius | 0-3300 sm./min. |
| Tipas | Veržliasukiai |
| Standartiniai priedai | „Bluetooth Low Energy“ modulis, lagaminas, įdėklas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Dokumentai, skrajutės, instrukcijos
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






