Akumuliatorinis smūginis veržliasukis BOSCH GDS 18V-1600 HC, CT Solo Biturbo
- Ypač galingas smūginis veržliaraktis su 1600 Nm priveržimo ir 2200 Nm atsukimo momentu
- Tinka visiems metalo darbams nuo M16 iki M33
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Didžiausia galia ir akumuliatorinio įrankio suteikiama laisvė – „BITURBO Brushless“ technologija ir „ProCORE18V“ akumuliatoriai.
Automatinis varžtų atlaisvinimo (ABR) režimas užtikrina patogų valdymą, todėl metalinių varžtų ar veržlių nepamesite arba jie nenukris.
Dėl reguliuojamo automatinio varžtų atlaisvinimo (ABR) režimo metalinių varžtų ar veržlių nepamesite ir jie nenukris atlaisvinant, todėl dirbti bus tikrai patogu.
Galią galima reguliuoti 3 greičio ir sukimo momento nustatymais, kad ją galėtumėte pritaikyti prie leidžiantys reguliuoti pagal atliekamą darbą.
Visus įrankio nustatymus galima patogiai reguliuoti ir pritaikyti naudojant „Bosch Toolbox“ programėlę.
Tinka visiems metalo darbams nuo M16 iki M33 pvz., plieninių konstrukcijų, vamzdžių montavimui, pramoninių mašinų ir statybinių transporto priemonių techninei priežiūrai.
Šis smūginis veržliaraktis puikiai tinka, kai reikia didžiausios galios surūdijusiems ir dažytiems varžtams bei veržlėms atsukti.
Suderinamas su visais „AMPShare Battery Alliance“ akumuliatoriais ir įkrovikliais, įskaitant visus „Bosch Professional 18V System“ akumuliatorius ir įkroviklius.
Specifikacija
| Tvirtinimo kvadratas | 3/4'' stačiakampis |
| Svoris | 3,2 kg |
| Apsukų skaičius | 0-800/0-1300/0-1750 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 16,5 m/s² |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Maks. sukimo momentas | 1600 Nm |
| Atsukimo momentas | 2200 Nm |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 270 x 288 x 109 mm |
| Smūgių skaičius | 0-1550/0-2200/0-2350 sm./min. |
| Tipas | Veržliasukiai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 36 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Taip, garantiją galima pratęsti iki 36 mėnesių.
Norėdami tai padaryti, įrankį reikia užregistruoti per 4 savaites nuo įsigijimo adresu: https://www.boschprofessional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/.
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti




