Akumuliatorinis smūginis suktuvas/gręžtuvas BOSCH Expert EXSB 18V-150 Solo LB
- Bešepetėlis variklis
- BITURBO BRUSHLESS technologija
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Idealiai tinka gręžti iki Ø16 mm skyles metale ir iki Ø20 mm mūre.
Galima naudoti iki Ø150 mm gręžimo karūnas medienoje.
Pažangi variklio ir pavaros sistema maksimaliai išnaudoja akumuliatoriaus galią.
„KickBack Control“ funkcija automatiškai sustabdo variklį užstrigus grąžtui ir sumažina traumų riziką.
Leidžia tiksliai įsukti ilgus sraigtus nustatytu kampu, užtikrinant patikimą ir tvirtą konstrukciją.
13 mm metalinis griebtuvas ir metalinė pavara.
Papildoma rankena gali būti pritaikoma įvairiose padėtyse.
Greitas režimų pasirinkimas leidžia lengvai perjungti tarp gręžimo, smūginio gręžimo ir sraigtų sukimo funkcijų.
Puikiai tinka gręžti ir sukti sraigtus medienoje, metale ir mūre, ypač dirbant su didelio skersmens grąžtais ar karūnomis.
Tinka naudoti su AMPShare ir „Bosch Professional“ 18 V akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 2,2 kg (be akumuliatorių) |
| Apsukų skaičius | 0-550 / 0-2200 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 9,5 m/sec² |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Gręžiamos skylės skersmuo metale | 16 mm |
| Griebtuvas | 13 mm |
| Smūgių skaičius | 30000 sm./min. |
| Sukimo momentas | 84/100/150 Nm |
| Tipas | Smūginiai gręžtuvai / Smūginiai suktuvai |
| Standartiniai priedai | Lagaminas, įrankio įdėklas lagaminui, papildoma rankena |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | 60 mėn., užregistravus https://www.bosch-professional.com/lt/lt/paslaugos/garantija/informacija/ per 4 savaites nuo įrankio įsigijimo |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti






