
Akumuliatorinis smūginis suktuvas MILWAUKEE M12 FID2-0
- Kompaktiška konstrukcija, leidžia lengvai dirbti ankštose erdvėse
- Baterijos išsikrovimo lygio indikatorius
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
1/4" šešiakampis griebtuvas greitam ir paprastam grąžtų keitimui.
Puikus galios ir dydžio santykis.
Trys skirtingi greičio, sukimo momento nustatymai, savisriegio režimas.
Metalinis diržo spaustukas .
Trijų šviesos diodų LED lemputė leidžia atlikti darbus esant prastam apšvietimui.
Variklis be anglinių šepetėlių.
Tinka visi „MILWAUKEE“ 12 V akumuliatoriai.
Specifikacija
| Svoris | 1,1 kg (su 6,0 Ah akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 0-1700 / 0-2900 / 0-3600 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 14,35 m/s² |
| Triukšmo lygis | 110,25 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Maks. sukimo momentas | 170 Nm |
| Tipas | Smūginiai suktuvai |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti



