
Akumuliatorinis smūginis suktuvas MILWAUKEE M12 BLIDRC-202C
- Ypač kompaktiškas dizainas, tik 109 mm ilgio, puikiai tinka naudoti ribotose erdvėse
- 124 Nm sukimo momentas užtikrina geriausią savo klasėje galios ir dydžio santykį
- Sveria tik 0,6 kg, todėl puikiai tinka naudoti visą dieną
Aprašymas
Bešepetėlinis variklis užtikrina galią, ilgaamžiškumą ir patvarumą.
Lanksti akumuliatorių sistema: tinka su visais „MILWAUKEE® M12™" akumuliatoriais.
Specifikacija
| Svoris | 0,78 kg |
| Apsukų skaičius | 3000 aps./min. |
| Tvirtinimas | 1/4" Hex |
| Ilgis | 109 mm |
| Vibracijos lygis | 1,5 m/s² |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Maks. sukimo momentas | 124 Nm |
| Varžto sukimo skersmuo | M12 |
| Tipas | Smūginiai suktuvai |
| Standartiniai priedai | 2 x 2,0 Ah akumuliatoriai, įkroviklis, lagaminas |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 24 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti







