Akumuliatorinė terkšlė INGERSOLL RAND R3150EU-K1
Specifikacija
| Tvirtinimo kvadratas | 1/2" |
| Svoris | 2,0 kg (be baterijos) |
| Apsukų skaičius | 225 aps./min. |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18 V |
| Garantija fiziniams asmenims | 24 mėn. |
| Akumuliatoriaus talpa | 1,5 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Maks. sukimo momentas | 73 Nm |
| Reversas | Yra |
| Tipas | Veržliasukiai |
| Standartiniai priedai | 1,5 Ah akumuliatorius, įkroviklis, lagaminas. |
| Funkcionalumas | Kampinis |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn. |
Rekomenduojami priedai
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti


