
Akumuliatorinė pailginta terkšlė MILWAUKEE M12 FHIR14LR-0
- Sustiprintas mechanizmas, didelis darbo greitis ir produktyvumas
- Puikiai tinka automobilių mechanikams, priežiūros ir remonto specialistams
- Parduodama be akumuliatorių ir įkroviklio
Aprašymas
Tinka profesionaliam naudojimui.
19 mm galvutė ir prailgintas korpusas puikiai pritaikytas pasiekti sunkiai prieinamas vietas.
Aukštos kokybės gumuota rankena atspari korozijai ir užtikrina didesnį patogumą.
LED lemputė apšviečia darbo vietą, o įmontuotas energijos matuoklis rodo likusį veikimo laiką.
Variklis be anglinių šepetėlių.
Išmanioji sistema „REDLINK PLUS™“ užtikrina pažangią skaitmeninę įrankio ir baterijos apsaugą nuo perkrovos ir pagerina įrankio eksploatacines savybes esant apkrovai.
Akumuliatorius „REDLITHIUM™“ pasižymi geresne konstrukcija, elektronika, nemažėjančiu efektyvumu ir užtikrina ilgesnę veikimo trukmę, todėl galima ilgiau dirbti.
Tinka visi „MILWAUKEE“ 12 V akumuliatoriai ir įkrovikliai.
Specifikacija
| Tvirtinimo kvadratas | 1/4" |
| Svoris | 1,1 kg (su akumuliatoriumi) |
| Apsukų skaičius | 0-450 aps./min. |
| Ilgis | 348 mm |
| Akumuliatoriaus įtampa | 12 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Maks. sukimo momentas | 47 Nm |
| Tipas | Veržliasukiai |
| Funkcionalumas | Kampinis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Papildoma garantijos informacija | Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Nėra |
Rekomenduojami priedai
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti
DUK
Juridiniams asmenims standartinė garantija yra suteikiama 1 metams, o fiziniams asmenims - 2 metams. Garantija taikoma nuo produkto įsigijimo datos. Ši data turi būti užfiksuota sąskaitoje faktūroje ar kitame įsigijimą patvirtinančiame dokumente, kad garantija galiotų ir būtų vykdoma. Ši garantija taikoma tik naujiems produktams.
Per 30 dienų nuo pirkimo užregistravus https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home, garantija įrankiui pratęsiama iki 36 mėn. Produkto garantijos pratęsimo galimybė yra nurodyta ant pakuotės, tinklalapyje https://warranty.milwaukeetool.eu ir/ar atitinkamuose produkto dokumentuose:
a. MILWAUKEE® įrankių standartinės garantijos laikotarpį juridiniams asmenims galima pratęsti, nuo 1 metų iki 3 metų (1+2), fiziniams asmenims nuo 2 metų iki 3 metų (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumuliatorių juridiniams asmenims standartinės garantijos laikotarpis gali būti pratęstas daugiausia iki 2 metų (1+1), o fiziniams asmenims iškarto taikoma 2 metų garantija.
c. MILWAUKEE® visiems įkrovikliams netaikomas garantijos pratęsimas. Standartinė garantija juridiniams asmenims taikoma 1 metų garantija, o fiziniams asmenis 2 metų garantija.
MILWAUKEE garantines sąlygas rasite adresu: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti










