
Aukštapjovės priedas EGO Power+ PSX2500 25cm
- Skirtas darbui kartu su Ego Power+ teleskopiniu kotu PPX1000
- Tinka pjauti iki 20 cm skersmens šakas
- Parduodamas be teleskopinio koto
Aprašymas
Galingas variklis be anglinių šepetėlių.
Didelis grandinės judėjimo greitis (22m/s) užtikrina efektyvų darbą.
Itin lengvas ir patogus.
Aukštapjovė gali būti pakreipiama 0° – 180° kampu, kad pasiektų net sunkiai prieinamas vietas.
EGO Power+ akumuliatorių ir įkroviklių pasirinkimo gidas
| Akumuliatorius | 2,5 Ah | 4,0 Ah | 5,0 Ah | 7,5 Ah | 10,0 Ah |
| Vieno įkrovimo veikimo laikas | 110 pjovimų* | 182 pjovimai* | 231 pjovimas* | 379 pjovimai* | 455 pjovimai* |
| Įkrovimo laikas su CH5500E įkrovikliu | 30 min. | 30 min. | 40 min. | 60 min. | 70 min. |
| Įkrovimo laikas su CH2100E įkrovikliu | 50 min. | 80 min. | 100 min. | 145 min. | 190 min. |
*paskaičiuota pjaunant 10x10 cm storio medžio ruošinį
Specifikacija
| Svoris | 1,8 kg be pjovimo įrangos |
| Ilgis | 140 mm |
| Vibracijos lygis | 1,2 m/s² |
| Triukšmo lygis | 85/99 dB(A) |
| Juostos ilgis | 25 cm |
| Grandinės tipas | Oregon 90PX040X |
| Tipas | Priedai |
| Grandinės tepimo alyvos bako tūris | 180 ml |
| Grandinės storis | 1,1 mm |
| Grandinės žingsnis | 3/8" |
| Variklio tipas | Bešepetėlinis variklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 60 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 36 |
DUK
- „Pro X“ serijos įrankiams ir akumuliatoriams suteikiama 3 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
- „Professional“ serijos įrankiams ir 56V akumuliatoriams suteikiama 2 metų garantija, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM4000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 3 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
EGO RM2000E vejos robotui suteikiama 3 metų garantija pačiam įrenginiui ir 2 metų garantija akumuliatoriui, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Fiziniams asmenims taikoma 5 metų garantija visiems įrankiams ir 3 metų garantija akumuliatoriams, kai jie užregistruojami per 30 dienų nuo įsigijimo adresu egopowerplus.eu/register-country arba per EGO Connect programėlę.
Juridiniams asmenims taikoma garantija:
⚠️ Išskirtinės vejos robotų garantijos sąlygos:
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti
- Palyginti Pašalinti




