Akumuliatorinių sodo įrankių komplektas HUSQVARNA 215IL+215HD45
Aprašymas
Akumuliatorinė žoliapjovė HUSQVARNA 215iL
- Teleskopinis velenas
- Bešepetėlinis variklis
- Tylus veikimas
| Svoris | 2,9 kg (be akumuliatoriaus) |
| Apsukų skaičius | 6800 aps./min. |
| Vibracijos lygis | 4,5 m/s² |
| Triukšmo lygis | 92 dB(A) |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Pjovimo plotis | 310 mm |
Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės HUSQVARNA 215iHD45
- Tinka bet kokio tipo gyvatvorei kirpti
- Lengvos ir gerai subalansuotos, paprasta valdyti ir naudoti
- Pasižymi aukšta kokybe ir Premium klasės dizainu, efektyvumu ir patvarumu
| Svoris | 3,2 kg (be akumuliatoriaus) |
| Vibracijos lygis | 2,1 m/s² |
| Triukšmo lygis | 90 dB(A) |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) | 1020 x 250 x 180 mm |
| Pjovimo greitis | 3000 kirtimų/min. |
| Ašmenų ilgis | 450 mm |
Specifikacija
| Akumuliatoriaus įtampa | 36 V |
| Akumuliatoriaus talpa | 2,0 Ah |
| Akumuliatoriaus medžiaga | Li-ion |
| Tipas | Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės / Akumuliatoriniai trimeriai / Komplektai |
| Standartiniai priedai | 2,0 Ah akumuliatorius, įkroviklis |
| Garantija fiziniams asmenims, mėn. | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims, mėn. | 12 |
| Akumuliatorius ir įkroviklis | Pilnas komplektas |
Jus dominančios panašios prekės
Peržiūrėtos prekės
- Palyginti Pašalinti





